Pénzügy, számvitel, kontrolling

Szakirányú végzettséggel, gyakorlattal rendelkező könyvelőnek állás Békésszentandráson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békésszentandrás
2018. 03. 23. 11:23

KÖNYVELŐ

Teljes munkaidős

Szakirányú végzettséggel, gyakorlattal rendelkező könyvelőt keresünk.

Mérlegképes könyvelő képesítés előnyt jelent.

Főbb feladatok, munkák:

  • Főkönyvelő által delegált feladatok ellátása: beérkező számlák ellenőrzése, iktatása és kontírozása, gépi könyvelése banki utalások könyvelése, házipénztár dokumentációk kezelése, könyvelése, általános könyvelési feladatok elvégzése.
  • KSH adatszolgáltatások elkészítése.
  • Cégek/cégcsoportok könyvelési feladatainak ellátása.
  • Havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében aktív részvétel.
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) jó felhasználó szintű ismerete, továbbá képesség új programok gyors elsajátítására.
  • Alapos, szervezett, hatékony, rugalmas, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és tanulás
  • Közös gondolkodás
  • Fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a konyveles@hungarofood.hu címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése