Geodéta, földmérő pozícióban munkalehetőség Békésszentandráson B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békésszentandrás
2018. 05. 25. 08:47

Geodéta, földmérő

Feladatok:

  • Geodéziai felmérések készítése a legkorszerűbb földmérő eszközökkel

Elvárások:

  • Geodéziai szoftverek alkalmazása
  • UAV, UAS. GPS mérési, kitűzési gyakrolat
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Jó stressz tűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • GD-T jogosultság

Amit nyújtunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet, jó munkatársak
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria, telefon és gépkocsi használat

Munkavégzés: Békésszentandrás Körös-parti irodaházban, Anna ligeti lakópark 1/A.

Europass önéletrajz és motivációs levél megküldésével a koros-aqua@koros-aqua.hu e-mail címre

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése