Gyártástechnológus mérnök állás Orosházán

Új technológiák és termékek bevezetéséhez, új berendezések gyártásba integrálásához keresünk nyitott, innovatív gyártástechnológus mérnök kollégát!

Feladatok

  • Jó átlátó és folyamat orientált szemléletének köszönhetően javaslatokat dolgozna ki az üzem-, munka-, technológia- és folyamatszervezés fejlesztésére.
  • Munkavégzése során új lehetőségeket keresne a költséghatékonyabb gyártási technológiákra, és szerszámköltségek optimalizálására.
  • Mindezek mellett szívesen részt venne a tapasztalt mérnök irányítása alatt új termékek bevezetésében.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség

Előnyök

  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

• Családbarát munkaidő beosztás; stabil, hosszútávú munkalehetőség; tanulási, fejlődési lehetőség; jó fizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!