Gyártástechnológus mérnök állás Orosházán

Munkavégzés helye: Orosháza
2019. 01. 15. 12:50

Új technológiák és termékek bevezetéséhez, új berendezések gyártásba integrálásához keresünk nyitott, innovatív gyártástechnológus mérnök kollégát!

Feladatok:

  • Jó átlátó és folyamat orientált szemléletének köszönhetően javaslatokat dolgozna ki az üzem-, munka-, technológia- és folyamatszervezés fejlesztésére.
  • Munkavégzése során új lehetőségeket keresne a költséghatékonyabb gyártási technológiákra, és szerszámköltségek optimalizálására.
  • Mindezek mellett szívesen részt venne a tapasztalt mérnök irányítása alatt új termékek bevezetésében.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

• Családbarát munkaidő beosztás; stabil, hosszútávú munkalehetőség; tanulási, fejlődési lehetőség; jó fizetés

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése