Raktári munkakörben Budapesti állás

Bellis Egészségtár Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 01. 25.

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő gyógyszer-nagykereskedése üzemi (gyártói, raktári, stb) tapasztalattal

RAKTÁROS
teljes- vagy részmunkaidőben munkatársat keres.

Feladatok

  • Könnyű darabáruk (pl.: teák, vitaminok, egészségügyi készítmények) komissiózása, csomagolása, rakodása, betárolása
  • lejáratos és minőségi hibás termékek elkülönítése;
  • a vevői rendelések áruinak csomagolása különböző göngyöleg fajtáknak megfelelően;
  • a göngyölegek címzésére szolgáló címkék felhelyezése a csomagokra
  • a munkakör könnyen és gyorsan betanulható

Elvárások

  • minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • egy műszakos (fix délután) vagy két műszakos (de./du váltott műszak) munkarend vállalása
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk

  • bejelentett, kiemelkedő jövedelem; akár bruttó 370 000.-
  • stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség;
  • 6-8 órában
  • Budapesten belül a hazajutáshoz taxit biztosítunk

A munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület, Károlyi Sándor út 121.

Kezdés: Azonnal

A jelentkezés módja: telefonon: 06-20-238-4082 vagy önéletrajzát várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos