Fizikai, segéd, betanított munka

Tiszaföldvári pelletáló üzemünkbe keresünk gépkezelő munkatársat

Munkavégzés helye: Tiszaföldvár
Fizetés: Nettó 1200 - 1200 / óra
2019. 03. 20. 16:13

A Totalpellet Kft. Tiszaföldváron induló pelletáló üzemébe keres gépkezelő munkakörbe, 2 műszakos munkarendbe munkatársat. Fontos, hogy aktív, dolgozni szerető kollégát keresünk, targoncavezetői és/vagy homlokrakodó-kezelő jogosítvány előnyt jelent.

Az új kolléga munkáját nettó 1.200,- Ft/óra bérrel díjazzuk, ezen felül bónuszt fizetünk minden elkészült kamion mennyiségű (24 t) pellet után.

Jelentkezni a 30/242-3947-es számon lehet.

Feladatok:

Az új kollégának feledatai:

  • Alapanyag bekészítése a gyártósor bemeneti oldalán (bála mozgatása géppel).
  • A gyártás közben a gépek működésének felügyelete, az egyes műszaki paraméterek figyelése.
  • A kész pellet elhordása a készáru-raktárba géppel.
  • Karbantartási, zsírzási, egyéb műszakváltással kapcsolatos teendők ellátása.
  • Önállóan elhárítható hibák/leállások/problémák megoldása.

Elvárások:

  • Dolgozni szerető kollégát keresünk.
  • Targoncavezetői és/vagy homlokrakodó-kezelő jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Nettó 1.200,- Ft/óra fix munkabér + bónusz, teljes munkaidő.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése