Beszerző munkakörbe kollégát keresünk szarvasi munkavégzésre

Cool4U Kft.
Szarvas
2019. 11. 21.

A Cool4u Kft., mint országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég keresi leendő munkatársát

BESZERZŐ MUNKAKÖRBE

A következő feladatok várnak Önre

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás angol nyelven
  • Szállítmányozási ajánlatok bekérése, fuvarszervezés
  • Szállítói rendelések rögzítése és követése

Ön az ideális jelölt, ha

  • Legalább középfokú végzettsége van
  • 3 év irodai munkatapasztalattal rendelkezik
  • Legalább középfokú angol nyelvtudása van
  • Számítógép felhasználói ismeretekkel rendelkezik (MS Office)
  • Előny logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Előny bármely vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil tervezhető, kiszámítható jövőkép
  • Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége
  • Kulturált, modern irodai környezet
  • Együttműködő, szakmailag képzett fiatal csapat

Munkavégzés helye: 5540 Szarvas, Szabadság út 14.

A fényképes önéletrajzokat 2019 december 06.-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos